Jak wygląda manicure japoński?

Jak wygląda manicure japoński?
Oceń

   Manicure japoński przeznaczony jest szczególnie na rozdwajające się paznokcie i delikatną płytkę paznokcia, a przy regularnym stosowaniu odżywczej pasty utrzymuje się paznokcie w dobrej kondycji. Jeśli ktoś ma rozdwojone paznokcie, kruche, popękane, lub w jakikolwiek inny sposób uszkodzone, zdecydowanie powinien zdecydować się na japońskie manicure. Jest to zabieg regenerujący łamliwe paznokcie, który zapewnia im piękny, lśniący i nawilżony wygląd.

Paznokcie są codziennie narażone na uszkodzenia podczas wykonywania obowiązków zawodowych i domowych, dlatego wiele osób zauważa rozdwajanie paznokci, które da się wyleczyć m.in w specjalistycznej placówce. Jeśli dojdzie do tego brak witamin lub odwodnienie, delikatne paznokcie staną się niezdrowe. Niestety łamliwe paznokcie, będą pękać i kruszyć się. W takich przypadkach stosuje się manicure japoński polecany, jako skuteczny sposób na rozdwajające się paznokcie.

Jak wygląda zabieg manicure japoński?

 

  Podczas zabiegu nakładana jest specjalna pasta, która chroni paznokieć, jednocześnie go odżywiając. Najpierw aplikowana jest pasta, która zostaje wtarta/wmasowana w paznokieć.Ta pasta zawiera bentonit, który jest naturalnym minerałem, zawierającym lipidy i związki krzemu. Dzięki temu wspomaga metabolizm korzenia paznokcia i poprawia jego, jakość nie tylko pod względem wizualnym, ale także pielęgnuje paznokcie. Następnie na paznokieć nakładamy proszek, który doda sprężystości i poprawi połysk.

Ten proszek zawiera:

  • Parafinę
  • Wosk pszczeli do ochrony
  • Glicerynę,
  • Pantenol,
  • Lanolinę,
  • Krzem,
  • Cynk
  • Witaminy A E H B5 zapewniając regenerację i niwelując rozdwajanie paznokci.

   Po japońskim manicure wcześniej rozdwojone paznokcie będą nie tylko dobrze utrzymane, ale również zostanie do nich dostarczona zrównoważona mieszanka składników odżywczych potrzebnych do zdrowego wzrostu i regeneracji paznokci. Po dwóch dniach można nakładać i usuwać lakier do paznokci bez usuwania pasty P-shine.

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *