Jak pozbyć się boczków? – metody i zabiegi

5/5 - (28 Głosów)

Boczkami nazywamy fałdki tkanki tłuszczowej znajdujące się bo bokach bioder i w ich okolicy. Pozbycie się boczków nierzadko stanowi duży problem – ćwiczenia fizyczne i dieta często nie przynoszą zamierzonego efektu. Kiedy zawodzi aktywność fizyczna i podstawowe zasady zdrowego odżywiania możemy powołać się na fachową pomoc specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. To właśnie nowoczesne kliniki medycyny estetycznej podpowiadają jak pozbyć się boczków szybko i skutecznie.

Jak zgubić boczki? – specjalistyczne zabiegi w zwalczaniu boczków

Jak zgubić boczki? Rozwój medycyny estetycznej umożliwia wykonywanie specjalistycznych zabiegów pozwalających poprawić liczne defekty sylwetki. Wiele zabiegów skutecznie usuwa także problem boczków. Szukając odpowiedzi na pytanie „jak zgubić boczki?”, warto przyjrzeć się działaniu zabiegów takich jak Icoone, Venus Legacy, Maximum, Endermologia LPG, czy też innowacyjnemu zabiegowi Ultraformer III wykorzystującemu technologię HIFU.

Przeczytaj więcej na temat skutecznych zabiegów na usunięcie boczków: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/jak-pozbyc-sie-boczkow-najskuteczniejsze-sposoby/

Jak zrzucić boczki? – zabieg Ultraformer III HIFU

Jak zrzucić boczki bez rygorystycznej diety i ćwiczeń? Pozwala na to m.in. zabieg Ultraformer III HIFU. Ultraformer III HIFU swoją sławę zawdzięcza efektom widocznym już po pierwszym zabiegu. W odróżnieniu od innych zabiegów pozwalających pozbyć się boczków, w przypadku ultraformera III HIFU wystarczy jedna wizyta. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Nie wymaga od pacjentów specjalnych przygotowań przed zabiegiem, a także po zabiegu nie istnieje potrzeba stosowania okresu rekonwalescencji.

Funkcjonalność Ultraformeru III HIFU opiera się na innowacyjnej technologii – High Intensity Focused Ultrasound. HIFU jest to zogniskowana fala ultradźwięków. Działanie Ultraformeru polega na podgrzaniu trzech warstw tkanek – skóry, lipidów oraz mięśni. Wynikiem podgrzania jest obkurczenie tych warstw, a w efekcie powstania mikrouszkodzeń, dzięki którym rozpoczyna się produkcja nowych włókien kolagenowych. Skóra podlega intensywnemu procesowi regeneracji czemu towarzyszy wypalenie tłuszczu.

Do wykonania zabiegu wykorzystywana jest specjalna głowica emitująca zogniskowane fale ultradźwiękowe. Osoba przeprowadzająca zabieg ma możliwość dopasowania długości fal na jeden z istniejących trybów: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 2mm, 6mm lub 9mm.

„W mojej opinii najlepsze rezultaty możemy uzyskać dzięki technikom opartym na działaniu skoncentrowanej wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Metoda ta pozwala zagęścić i ujędrnić skórę, stymulując produkcję nowego kolagenu. Ta metoda pozwala także na redukcję drobnych zmarszczek czy też poszerzonych porów skórnych.” – lekarz medycyny estetycznej.

Jak pozbyć się boczków – wymrażanie tkanki tłuszczowej, Kriolipoliza Catuu

kochaj swój brzuchStarając dowiedzieć się jak pozbyć się boczków możemy natrafić na informację o stosowanej na szeroką skalę Kriolipolizie Clatuu. jest to nowoczesny zabieg stosowany w celu redukcji boczków i wyszczuplenia sylwetki. Innowacyjność tego zabiegu polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej. Zamrożenie lipidów jest możliwe dzięki wytwarzaniu przez głowicę fal zimna o temperaturze -9ºC. Następnie lipidy są wydalane z organizmu. Kriolipioliza Catuu jest zabiegiem bezbolesnym. Wystarczy seria zabiegów składająca się z trzech sesji , aby skutecznie zredukować boczki.

Jak zgubić brzuch i boczki? – inne zabiegi.

Odpowiedzią na pytanie jak zgubić brzuch i boczki szybko i skutecznie mogą być liczne zabiegi proponowane przez gabinety medycyny estetycznej, takie jak:

Venus Legacy

Zabieg ten wykorzystuje aż 4 technologie. Pierwszą z nich jest oddziaływanie Multipolarną Falą Radiową rozbijającą lipidy. Kolejną wykorzystywaną w tym zabiegu technologią jest działanie Impulsowym Polem Magnetycznym, co stymuluje komórki do wytwarzania kolagenu odpowiedzialnego za jędrność skóry. Bezpieczeństwo i efektywność zapewniają natomiast technologie VariPulse badająca głębokość oddziaływania na tkankę, a także Real Time Thermal Feedback umożliwiająca kontrolę temperatury tkanki w czasie rzeczywistym.

Karboksyterapia Reology 2

Metoda ta pozwala pozbyć się boczków dzięki wstrzykiwaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla. Powoduje to rozbicie tkanki tłuszczowej oraz intensywną produkcję kolagenu. Oddzielone lipidy zostają wydalone z organizmu, a skóra staje się napięta i wygładzona.

Maximus Pollogen Legen

Zabieg ten przebiega dwutorowo – z wykorzystaniem fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni. Fala radiowa rozbija komórki tłuszczowe, natomiast stymulacja mięśni poprzez ich skurcze pozwala na szybkie wydalanie lipidów z organizmu. Korzystnym efektem ubocznym tego zabiegu jest usuwanie cellulitu.

Icoone

Jest to podciśnieniowy masaż wykonywany specjalnie skonstruowanymi rolkami. Maszyna wykorzystuje trzy rodzaje podciśnienia co potęguje efekty, które można dostrzec tuż po zabiegu. Po poddaniu się całej serii (10 zabiegów) następuje wyraźne wyszczuplenie ciała i redukcja cellulitu.

Endermologia LPG

Endermologia LPG opiera się na skutecznym rodzaju masażu modelującego ciało. Innowacyjna głowica ROLL umożliwia wykonanie lipomasażu. Zabieg usuwa tłuszcz, a także stymuluje produkcję kolagenu. Seria po której efekty są najbardziej widoczne składa się z 10 – 12 masaży.

Co po zabiegu? – ćwiczenia na boczki.

Aby zachować uzyskaną po zabiegu sylwetkę należy pamiętać o wprowadzeniu do jadłospisu elementów zdrowego żywienia oraz ćwiczenia na boczki. Szczególnie poleca się ćwiczenia na boczki do których możemy zaliczyć m.in. pajacyki lub brzuszki skośne.

Postęp medycyny estetycznej umożliwia nam pozbycie się boczków bez godzin spędzonych na siłowni i restrykcyjnej diety. Należy pamiętać, że opisanym zabiegom należy poddawać się wyłącznie w certyfikowanych klinikach pod okiem dyplomowanych specjalistów.
8 odpowiedzi do artykułu “Jak pozbyć się boczków? – metody i zabiegi

  1. Tomela88

   no to może wybierz sie na zabieg usuwania boczków, ale nie rezygnuj z ćwiczeń, bo jeżeli chcesz mniec wymodelowaną sylwetkę to musisz ćwiczyć by utrzymać efekty

 1. Andzia

  Ktoś wie ile kosztuja takie zabiegi na zrzucanie boczków? Zastasnawiam się jak pozbyć się boczków, bo ćwiczę długo i nic się nie zmienia, a może to by pomogło…

  1. kasiula34

   Zabiegi na to jak zrzucić boczki są obecnie dość przystępne cenowo, ale są też różne metody, więc musisz wziąc to pod uwagę , że każda może mieć inną cenę. Najlepiej pójść do gabinetu i dopytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

81 + = 88