Najważniejsze informacje dotyczące zamykania naczynek na nogach

5/5 - (22 Głosy)

Zamykanie naczynek na nogach

Ludzie często skarżą się na charakterystyczne naczynka na nogach, które wyglądają nieestetycznie. Są to popękane i rozszerzone naczynka, z którymi można jednak skutecznie walczyć. Istnieje kilka sposobów, które umożliwiają skuteczne zamykanie naczynek na nogach.

Popękane naczynka na nogach – najważniejsze informacje

Rozszerzone i popękane naczynka na nogach mogą być przyczyną wielu kompleksów. Osoby, który borykają się z tym problemem często chcą zasłonić nogi nawet w porze letniej. Często noszą długie spodnie, unikają wizyt na basenie czy na plaży, wstydzą się pokazać.

Można wyróżnić:

 • pajączki śródskórne, które znajdują się zaraz pod skórą. Mają one charakterystyczną ciemną barwę, a w dotyku są niewyczuwalne.
 • żyłki, które znajdują się w głębokiej warstwie skóry. Mogą one osiągnąć średnicę nawet kilku milimetrów. Zwykle są niebieskawe i bardziej rzucają się w oczy.

Jednak dzięki postępowi medycyny z powodzeniem można się uporać z obydwoma grupami pajączków i cieszyć się pięknymi nogami.

Więcej informacji o zamykaniu popękanych naczynek na nogach znajdziesz na http://drmalek.pl/arts/zamykanie-naczynek-na-nogach-skuteczne-sposoby/

widoczne żyłki na nodzePopękane naczynka na nogach mogą pojawić się u osób obu płci właściwie w każdym wieku. Bardziej narażone są osoby, w których rodzinach pojawiały się już problemy z żyłami. Wiąże się to z pewnym osłabieniem genetycznym. Kolejną kwestią, która wpływa na zwiększenie ryzyka popękania naczynek są hormony. Przyjmowanie wszelkich leków hormonalnych z uwagi na wahania gospodarki hormonalnej może wpłynąć na zmniejszenie zdolności do kurczenia i rozciągania żył, a w rezultacie do ich pękania. Nie bez znaczenia jest też nadwaga i siedzący styl życia. Osoby, które miało się ruszają, nie uprawiają sportu i dodatkowo nie odżywiają się zdrowo, znacznie obciążają układ krążenia. Popękane naczynka pojawiają się często u kobiet w ciąży. Ma to związek z poziomem hormonów oraz obciążeniem spowodowanym przez coraz większy brzuch.

Jak usunąć popękane naczynka na nogach? Laserowe zamykanie naczynek na nogach.

Zamykanie naczynek na nogach można wykonać wieloma skutecznymi metodami. Wielu specjalistów bardzo poleca użycie laserów. Laserowe zamykanie naczynek na nogach to bardzo nowoczesna metoda. Polega ona na wnikaniu wgłąb skóry promieni lasera, które zamykają naczynka i prowadzą do ich obkurczania. Jest to bardzo komfortowy zabieg, który nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Nadaje się on do walki z naczynkami umiejscowionymi najgłębiej.

„Zamykanie popękanych naczynek na nogach najlepiej wykonać za pomocą lasera. Powoduje on termiczne zamykanie i obkurczanie naczynek”.

Do najpopularniejszych należą takie zabiegi jak:

 • Laser Harmony Baby Rejuve – bardzo nowoczesny zabieg, oparty na działaniu światła pulsacyjnego, które jest wchłaniane przez wodę i hemoglobinę,
 • Laser Varilite – metod, polegająca na stosowaniu lasera diodowego, który przenika wewnątrz skóry,
 • QuadroStar Pro Yellow – innowacyjny zabieg, polega na celowanie laserem w źródła problemów, bez ryzyka podrażnienia innych tkanek.

Wiele osób zastanawia się jak usunąć popękane naczynka na nogach i czy w ogóle warto decydować się na jakikolwiek zabiegi. Specjaliści zgodnie twierdzą, że warto uporać się z problem i bez skrępowania eksponować swoje nogi w piękne, letnie dni. Najlepszym rozwiązaniem są zabiegi laserowe. Jest to bardzo bezpieczna i skuteczna metoda, a ponadto maksymalnie komfortowa dla pacjentów. Dzięki temu wiele osób całkowicie pozbyło się kompleksów. Zwalczanie naczynek bezboleśnie i całkowicie skutecznie jest naprawdę możliwe!
5 odpowiedzi do artykułu “Najważniejsze informacje dotyczące zamykania naczynek na nogach

 1. Winia

  Laserowe zamykanie naczynek na nogach? Sama nazwa już brzmi strasznie, a co dopiero robienie zabiegu…. czego ludzie nie wymysla! Trzeba cierpiec by byc pieknym ahahah xD

 2. Becia79

  Jak usunąć popękane naczynka na nogach nie korzystając z takich zabiegów? wolałabym uniknąć jednak wydawania takich pieniędzy….

  1. kasandra

   To nie jest takie drogie jak się wydaje. Jest na dodatek bardzo skuteczne i popękane naczynka na nogach znikają bardzo szybko. Z kremami czy innymi metodami to różnie bywa, najważniejsze to diametralnie zmienić swój styl życia, a to jest bardzo trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + = 14