Jak wygląda manicure japoński?

5/5 - (5 Głosów)

Manicure japoński przeznaczony jest szczególnie na rozdwajające się paznokcie i delikatną płytkę paznokcia, a przy regularnym stosowaniu odżywczej pasty utrzymuje się paznokcie w dobrej kondycji. Jeśli ktoś ma rozdwojone paznokcie, kruche, popękane, lub w jakikolwiek inny sposób uszkodzone, zdecydowanie powinien zdecydować się na japońskie manicure. Jest to zabieg regenerujący łamliwe paznokcie, który zapewnia im piękny, lśniący i nawilżony wygląd.

Paznokcie są codziennie narażone na uszkodzenia podczas wykonywania obowiązków zawodowych i domowych, dlatego wiele osób zauważa rozdwajanie paznokci, które da się wyleczyć m.in w specjalistycznej placówce. Jeśli dojdzie do tego brak witamin lub odwodnienie, delikatne paznokcie staną się niezdrowe. Niestety łamliwe paznokcie, będą pękać i kruszyć się. W takich przypadkach stosuje się manicure japoński polecany jako skuteczny sposób na rozdwajające się paznokcie.

Chcesz wybrać się na profesjonalny zabieg? W salonie kosmetycznym w Gdyni czekają na ciebie darmowe konsultacje z kosmetologiem!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Jak wygląda zabieg manicure japoński?

  Podczas zabiegu nakładana jest specjalna pasta, która chroni paznokieć, jednocześnie go odżywiając. Najpierw aplikowana jest pasta, która zostaje wtarta/wmasowana w paznokieć.Ta pasta zawiera bentonit, który jest naturalnym minerałem, zawierającym lipidy i związki krzemu. Dzięki temu wspomaga metabolizm korzenia paznokcia i poprawia jego, jakość nie tylko pod względem wizualnym, ale także pielęgnuje paznokcie. Następnie na paznokieć nakładamy proszek, który doda sprężystości i poprawi połysk.

Ten proszek zawiera:

  • Parafinę
  • Wosk pszczeli do ochrony
  • Glicerynę,
  • Pantenol,
  • Lanolinę,
  • Krzem,
  • Cynk
  • Witaminy A E H B5 zapewniając regenerację i niwelując rozdwajanie paznokci.

   Po japońskim manicure wcześniej rozdwojone paznokcie będą nie tylko dobrze utrzymane, ale również zostanie do nich dostarczona zrównoważona mieszanka składników odżywczych potrzebnych do zdrowego wzrostu i regeneracji paznokci. Po dwóch dniach można nakładać i usuwać lakier do paznokci bez usuwania pasty P-shine.

 
4 odpowiedzi do artykułu “Jak wygląda manicure japoński?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

88 − = 81