Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza metoda na zbędne owłosienie

5/5 - (9 Głosów)

Zmagania ze zbędnym owłosieniem mogą uprzykrzyć życie wielu z nas. Marzymy o gładkiej i pięknej skórze, dlatego męczymy się codziennie z depilatorami i maszynkami do golenia. Poświęcamy na to swój czas, a potem i tak widzimy marne efekty w postaci krostek, podrażnień i odrastających włosków czasem już na drugi dzień. A gdyby tak na dobre zakończyć tę walkę? Rozwiązanie jest proste – depilacja laserowa!

Dlaczego warto?

usuwanie wąsika laseremLaserowe usuwanie owłosienia to trwała i skuteczna metoda usuwania niepotrzebnych włosków. Pozwala cieszyć się gładką skórą na zawsze! Można przeprowadzić zabieg na dowolnej części ciała. Najczęściej wybierane okolice to pachy, nogi, bikini, wąsik nad wargą. Depilacja jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Zostało to potwierdzone przez certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Ze względu na to, że laser nie narusza struktury skóry, ta metoda jest zalecana wszystkim, którzy mają skłonności do podrażnień po goleniu. Depilacja laserowa pozwala uniknąć krostek i nie powoduje zapalenia mieszków włosowych, które pojawia się często po tradycyjnych metodach depilacji. Pozbycie się owłosienia nie tylko wpłynie lepiej na nasze samopoczucie i wygląd. Pozwoli także zmniejszyć potliwość i uniknąć wielu infekcji. To wszystko powoduje, że zainteresowanie tą metodą znacząco wzrasta. Wiele kobiet decyduje się na zabiegi i z satysfakcją obserwuje ich efekty. To paniom częściej zależy na gładkiej skórze, jednak ten trend się zmienia. Aktualnie można zaobserwować coraz większą liczbę mężczyzn decydujących się na takie rozwiązanie.

Jak wygląda zabieg?

Owłosienie jest usuwane dzięki światłu lasera. Jest ono pochłaniane przez te struktury mieszka włosowego, które zawierają melaninę. Niszczy w nich element włosa odpowiedzialny za wzrost. Powoduje tym samym trwałą utratę włosa. Nie wszystkie włosy rosną jednocześnie – niektóre w trakcie zabiegu są w fazie wzrostu, dlatego ulegają oddziaływaniu lasera. Inne są w stanie uśpienia, dlatego trzeba odczekać aż wejdą w fazę wzrostu i przeprowadzić zabieg ponownie. Aby trwale pozbyć się włosów, zaleca się serię od czterech do sześciu zabiegów.

Depilacja laserowa jest wyjątkowo szybkim zabiegiem. Usunięcie owłosienia spod pach zajmuje około jednej minuty! Natomiast na większych obszarach ciała takie jak nogi i plecy całość trwa dosłownie kilka minut. Zabieg jest także w pełni bezbolesny. Nie powoduje skutków ubocznych, nie podrażnia skóry. Może jednak wywołać zaczerwienienia, które znikają po kilku godzinach.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa – dla kogo?

Jak już padło wyżej, temu zabiegowi może się poddać każdy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. A szczególnie powinni się zdecydować Ci, którzy:

 • mają dość ciągłego męczenia się z golarkami i depilatorami w domu
 • brakuje im czasu, aby poświęcać go na ciągłą depilację w domu
 • mają skłonności do podrażnień i krostek po goleniu
 • chcą lepiej zadbać o swoją higienę
 • idą z duchem czasu i nie boją się próbować nowoczesnych, skutecznych i dobrych rozwiązań

Depilacja laserem jest nowoczesną metodą, która zdecydowanie zostawiła w tyle tradycyjne maszynki i golarki. Wiele osób długo wyczekiwało takiej metody. Ostatecznie, ciężko nawet porównać długie i męczące zmagania w domu do kilkuminutowego i bezbolesnego zabiegu w gabinecie, wykonywanego przez profesjonalistów. Zalet takiego rozwiązania jest mnóstwo i z pewnością jego popularność będzie wciąż wzrastać. Pozostaje więc tylko podjąć decyzję i umówić się na zabieg, chociażby i podczas lunchu w pracy – w końcu całość zajmie tylko kilkanaście minut.

Dodatkowe informacje o tej technologii: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html
8 odpowiedzi do artykułu “Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza metoda na zbędne owłosienie

   1. Kondzio

    Usuwanie owłosienia laserem wcale nie jest takie drogie jak się wydaje. W większości gabinetów też można rozbić na raty. Warto sobie policzyć ile wydamy na maszynki przez 5 lat 😉

  1. feliksa15

   Oczywiście, że są przeciwwskazania do depilacji laserowej np opalenizna czy cukrzyca. W profesjonalny gabinecie powinni zrobić z Tobą wywiad przed zabiegiem 🙂

  2. velona

   Zbędne owłosienie to jest cos, co nadaje sie dobrze do usuniecia dla tych, którzy zachorowali na zapalenie mieszków włosowych. Wielu dermatologów zaleca coś takiego przy tej przypadłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

92 − 84 =