Depilacja laserem w Gdyni: trwałe usuwanie owłosienia na ciele

5/5 - (3 Głosy)

Vectus jest innowacyjnym urządzeniem diodowym, który radzi sobie z owłosieniem różnego rodzaju na różnych częściach ciała. Jest to skuteczna, bezpieczna, bezbolesna metoda na trwałe usuwanie owłosienia. Tego rodzaju depilacja laserowa przeprowadzana jest dzięki wbudowanej do lasera specjalnej głowicy, której zadaniem jest przedostawanie się w głąb skóry. Dzięki temu dociera do komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych i usuwa je w trwały sposób.

Skuteczna depilacja laserowa Vectus

Depilacja laserowa za pomocą lasera VECTUS posiada liczne zalety. Jest ulubionym sposobem na pozbywanie się włosów z różnych obszarów ciała. Należą do nich między innymi:

  • Skuteczność – pierwsze zauważalne efekty można zauważyć po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Dla pełnego efektu należy wykonać serię takich zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od powierzchni ciała oraz rodzajowi owłosienia na powierzchni poddawanej zabiegowi. Kolejny zabieg można przeprowadzić pomiędzy czwartym a dwunastym tygodniem od poprzedniego;
  • Bezpieczeństwo – zabieg nie powoduje skutków ubocznych, choć po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, które bardzo szybko ustępuje i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji;
  • Nie powoduje bólu, zabieg jest przeprowadzany w komfortowych warunkach, bez konieczności stosowania znieczulenia (choć można nałożyć żel znieczulający);
  • Trwałość – dzięki tej metodzie włoski usuwane są w sposób trwały i nie mają możliwości regeneracji;
  • Estetyka – po serii zabiegów skóra staje się piękna i gładka;
  • Higiena oraz zdrowie skóry – dzięki zabiegowi nie dochodzi do namnażania drobnoustrojów ani bakterii, które gromadziły się we włoskach. Unikamy także nieprzyjemnego zapachu, który najbardziej intensywny jest w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na nadmierną potliwość.

Już dzisiaj zapisz się na zabieg do gabinetu w Gdyni i pozbądź się uciążliwych włosków z każdego obszary twarzy i ciała! Zadzwoń lub przyjdź:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Jak przygotować się do depilacji laserowej Vectus?

Laser Vectus do depilacji laserowej twarzy i ciałaPodczas spotkania konsultacyjnego specjalista oceni także stan naszej skóry, której ma dotyczyć depilacja. Jeżeli wywiad oraz badanie przejdziemy pomyślnie, będziemy mogli poddać się zabiegowi. Przed zabiegiem należy zwrócić szczególną uwagę na nawodnienie, nawilżenie skóry oraz usunąć z niej włoski jednorazową maszynką. Przez miesiąc od planowanego zabiegu nie możemy usuwać włosków wraz z cebulkami. Nie możemy także korzystać z solarium ani opalać się na słońcu.

Po przeprowadzonym zabiegu należy stosować kremy do pielęgnacji skóry podrażnionej. Nie należy stosować mydła, ani kosmetyków na bazie spirytusu. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno zażywać gorących kąpieli, korzystać z sauny ani basenu. Przez miesiąc nie wolno korzystać z solarium ani opalać się. Przez dwa tygodnie nie wolno złuszczać skóry za pomocą kremów, leków, peelingów ani pić herbatek ziołowych.

Najskuteczniejszą, dającą najlepsze rezultaty, zauważalne już po pierwszym zabiegu metodą jest laserowe usuwanie owłosienia, któremu zaufało wiele osób. Dzięki tej metodzie nie trzeba martwić się odrastającym owłosieniem, które do tej pory sprawiało nam duży dyskomfort.

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

33 − = 28