Depilacja laserowa w Gdańsku

5/5 - (1 Głos)

Efekty i skutek to jedne z najważniejszych tematów, które nas interesują, jeśli mamy nabrać do czegoś przekonania. Dobrze jest wyjść z takiego założenia, jeśli w końcu decydujemy się zapoznać z depilacją laserową. Mogliśmy uważać, że w żaden sposób nie jest nam ona potrzebna. Inni jednak doszli do wniosku, że po prostu szkodzi zdrowiu. Natomiast są to mity, którym nie należy wierzyć. O wiele lepiej będzie samodzielnie przekonać się o bezpieczeństwie i wspaniałych efektach, które jest w stanie dostarczyć taka depilacja laserowa. Przekonanie na ten temat posiada coraz większe grono osób, a dzieje się tak, ponieważ po pewnym czasie dokładniej zapoznają się z depilacją. Mogą wtedy nawet zauważyć, jakie urządzenia marki Vectus są tutaj wykorzystywane i dlaczego zastosowano w nich poszczególne rozwiązania. Jeden z nich to system chłodzenia, który sprawia, że depilacja odbywa się bezboleśnie.

Lasery diodowe są znane na całym świecie i to właśnie one są w stanie zapewnić skuteczne usunięcie owłosienia na stałe. Zapewniają skuteczność nawet po 90 procentową, co tylko pokazuje, dlaczego warto zdecydować się na ich wykorzystanie. Zabiegi mogą zostać zaplanowane w ciągu roku i za każdym razem okażą się dla nas w pełni komfortowe. Będziemy zadowoleni, że takie naświetlanie laserem trwające kilka minut nas nie boli, a nawet zapewnia relaks. Zauważamy również komfort psychiczny związany z rozwiązaniem problemu ze zbędnym owłosieniem. Często takie owłosienie występuje w takich częściach ciała, które chcielibyśmy zakryć, ponieważ są dostępne dla innych. Kobiety takie owłosienie mają na przykład w okolicach bikini, na nogach. Natomiast mężczyźni najczęściej na plecach, na rękach oraz w innych miejscach.

Najbardziej istotne jest zdrowie pacjenta, więc stawiamy na holistyczne podejście, które gwarantuje przede wszystkim dbałość o zdrowie pacjenta. Jeśli więc w czasie wizyty kontrolnej okaże się, że występują niepokojące zmiany skórne, kierujemy pacjenta na konsultację dermatologiczną do lekarza specjalisty – mówi dr n. med. Igor Michajłowski, właściciel Clinica Cosmetologica – depilacja laserowa Vectus.

Jak często na depilację laserową?

Trudno było nam samodzielnie zakupić laser diodowy, ponieważ jego koszt jest dość wysoki. Ale nie musimy się na to decydować. Rozwiązaniem są dla nas salony kosmetyczne, które wyposażyły się w takie urządzenia. Wystarczy więc co pewien czas wybrać się do kosmetyczki, wtedy o naszym zbędnym owłosieniu już nie będzie się wspominać. Kiedy to będzie możliwe? Tak naprawdę wiele zależy od rodzaju owłosienia, jego siły, jak i skuteczności depilacji laserowej, która będzie wykorzystana. Na tej podstawie można dokładnie określić, w jakim kierunku warto zmierzać. Wszystkim tym zajmuje się dermatolog, który ma możliwość dowiedzieć się, jaki jest stan naszej skóry i jak powinniśmy się rozwijać. Jeśli o tym pamiętamy, to już niedługo zaczynamy kurację i widzimy, jak odpadają pierwsze włosy, a kolejne już nie pojawiają się w to samo miejsce.

Zobacz: Depilacja laserowa Gdańsk – artykuł

Takie efekty są zadowalające szczególnie dla tych osób, które już od wielu lat walczą ze zbędnym owłosieniem. Możliwe, że korzystały już z dawniejszych metod depilacji, natomiast nie przynosiły one zadowalających efektów. Natomiast coś sprawiło, że zdecydowali się jeszcze na jeden krok, czyli na zastosowanie depilacji laserowej. I to właśnie wtedy ich olśniło, że ta metoda jest najskuteczniejsza i starają się to wykorzystać na rzecz swojego dobra.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

29 − 19 =