Icoone – modelowanie sylwetki i lifting twarzy

5/5 - (2 Głosy)

Zabieg Icoone – nowość na polskim rynku usług kosmetycznych. Urządzenie Icoone, wykorzystując specjalne rolki oraz odpowiednio dobrane podciśnienie, działa kompleksowo oraz wyjątkowo skutecznie. Rolki masujące to kluczowy element i i najważniejszy czynnik zapewniający tak wysoką skuteczność tego zabiegu. Ich unikatowa konstrukcja oraz precyzyjnie zaprojektowane otwory pozwalające uzyskiwać odpowiednie podciśnienie, to połączenie wręcz idealne. Aby parametry zabiegu były idealne, rolki w urządzeniu Icoone wykorzystują aż trzy rodzaje podciśnienia. Takie rozwiązanie pozwala na dobranie działania do konkretnego problemu oraz zgodnie z potrzebami pacjentki.

Zabieg Icoone pozwala na uzyskiwanie wspaniałych efektów w walce z takimi problemami jak:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • starzenie się skóry
  • wiotka skóra

Wykorzystanie urządzania Icoone na twarz to równie dobry pomysł jak walka z cellulitem. Dzięki możliwości płynnej regulacji parametrów urządzenia, możliwe jest uzyskiwanie maksymalnych, a przy tym bezpiecznych dla pacjenta efektów.

Icoone efekty

Już po pierwszym z serii zabiegów. pacjentka może zobaczyć efekty działania urządzenia Icoone, jednak rezultaty końcowe widoczne są dopiero po ukończeniu całej serii sesji zabiegowych. Aby efekty były trwałe, należy pamiętać o wizytach na zabieg utrwalający. Efektem zabiegu będzie redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa krążenia krwi oraz dotlenienie i ujędrnienie skóry. Dodatkową korzyścią, którą można uzyskać, jest zmniejszenie widoczności blizn.

Cellulit jak się pozbyć

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek oraz o jak najlepsze rezultaty, należy pamiętać, że zabieg Icoone posiada kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Ciąża oraz okres karmienia piersią zupełnie wykluczają możliwość przeprowadzenia zabiegu. Drgania o wysokiej częstotliwości oraz podciśnienie mogące miejscowo zwiększać ciśnienie krwi, nie są korzystne dla dziecka, a nic nie jest ważniejsze od jego życia i zdrowia. Nowotwory oraz choroby przewlekłe to sytuacje, w których przed zabiegiem, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym. Infekcje bakteryjne, niezagojone rany oraz stany zapalne skóry, to kolejne czynniki wykluczające możliwość wykonania tego zabiegu.

Zabieg Icoone ma bardzo silne działanie na skórę. Bezpośrednio po, skóra może być podrażniona oraz miejscowo zaczerwieniona. Stan ten powinien samoczynnie ustąpić w przeciągu kilku godzin od zakończenia zabiegu.

Niski koszt zabiegu w połączeniu z jego wspaniałymi efektami to prawdziwy hit! Zabieg Icoone na twarz pozwala uzyskać wygląd młodszej, pięknej i gładkiej cery oraz redukcję zmarszczek, a dodatkowe działanie dotleniające sprawi, że cera wyglądać będzie świeżo i promiennie. Zabieg Icoone, w zależności od wybranych partii ciała, trwa średnio od 20 do 45 minut oraz jest praktycznie bezbolesny. Sugeruje się wykonanie serii 10 zabiegów. Taka ilość jest optymalna oraz pozwala na uzyskanie trwałych i dobrze widocznych efektów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 9