Karboksyterapia Gdańsk – świetny zabieg z dwutlenkiem węgla

5/5 - (4 Głosy)

Karboksyterapia polega na podskórnym wprowadzaniu medycznego dwutlenku węgla. Gaz ten rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe, jak również rozszerza naczynia krwionośne. Dwutlenek węgla zostaje wstrzykiwany zarówno podskórnie, jak i śródskórnie. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny, wobec czego nie ma podstaw do stosowania środków znieczulających (o tym więcej przeczytasz tutaj: https://clinicadermatologica.pl/zabieg/karboksyterapia-reology2/). Aczkolwiek do przeciwwskazań zabiegowych należy zaliczyć przede wszystkim: ciąże, karmienie piersią, alergię, sztuczną opaleniznę, choroby serca i płuc, stany zapalne skóry, jak również aktywną opryszczkę oraz skórę przesuszoną i podrażnioną. W miejscach wprowadzenia preparatu mogą wystąpić delikatne siniaki, aczkolwiek nie są one na tyle poważne, aby uniemożliwiały powrót do swoich codziennych obowiązków. Zabieg ten przez specjalistów uznawany jest za prawdziwy fenomen w dziedzinie medycyny estetycznej. Są on bowiem idealną alternatywę w walce z niedoskonałościami skóry. Podczas trwania zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem dwutlenku węgla, aczkolwiek jest to uczucie tylko chwilowe, które zaraz mija. Metoda ta jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, nie zależnie od wieku.

Efekty karboksyterapii

Dzięki temu zabiegowi poprawia się przepływ krwi oraz stymuluje metabolizm tłuszczu. W niedługim czasie zmniejsza się także obwód w strefie poddanej zabiegowi, wówczas następuje likwidacja rozstępów, znika cellulit, a skóra znacząco się poprawia. Zatem w szczególności zabieg ten polecany jest osobom, które:

  • posiadają blizny
  • posiadają rozstępy
  • chcą wymodelować swoją sylwetkę
  • chcą ujędrnić swoją skórę
  • posiadają cellulit
  • posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych strefach

Karboksyterapia opinie

Przykładowe opinie pacjentek:

– „Efekty zabiegu są widoczne niemal od razu. Mój cellulit całkowicie zniknął.”

– „Byłam bardzo zadowolona z zabiegu, nie muszę już się krępować swoje ciała. W końcu mogę je z dumą prezentować. Również mój mąż jest zadowolony z efektów.”

Karboksyterapia pod oczy

Z wiekiem, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, pojawiają się cienie pod oczami. W większości przypadków są one spowodowane poprzez zmęczenie, stres, a także nie odpowiednią pielęgnację skórę twarzy, która jest bardzo delikatna. W tym, aby spojrzenie ponownie było zdrowe i pełne blasku, należy zastosować karboksyterapię. Bowiem to właśnie ten zabieg spowoduje, iż skóra pod oczami stanie się napięta i odżywiona. Do samego zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, należy jednak pamiętać, aby przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny, bądź innych środków, które mogą obniżyć krzepliwość krwi. Aczkolwiek można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K (na podstawie artykułu: http://jakrzucicpalenie.net.pl/czytelnia/karboksyterapia-zabieg-warty-uwagi/).

Karboksyterapia cena

Cena zabiegu karboksyterapii zaczyna się od kwoty 200 złotych. Bowiem zabieg ten zastosowany na dłoniach wyniesie nas 200 złotych, aczkolwiek ten sam zabieg, lecz zastosowany na udach wyniesie nas już 450 złotych. Cena także może być uzależniona od czynników wewnętrznych danego gabinetu kosmetologicznego.
3 odpowiedzi do artykułu “Karboksyterapia Gdańsk – świetny zabieg z dwutlenkiem węgla

  1. Elżbieta

    Cena jednego zabiegu może nie jest najniższa, ale naprawdę polecam ten zabieg, szczególnie paniom 45+ : ) Efekty są naprawdę WOW!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

52 − = 50