Skuteczna depilacja laserowa, czyli jaka?

5/5 - (10 Głosów)

Jedną z metod dla osób, które chcą pozbyć owłosienia z różnych części ciała jest depilacja laserem. Jest to skuteczna, bezpieczna, trwała metoda, dająca ogromne rezultaty na pozbycie się niechcianego owłosienia. Z tego rodzaju zabiegów korzystają przede wszystkim kobiety, w różnym wieku. Wiele z nich ma ciemny, gruby, szybko odrastający zarost, nad którym ciężko zapanować. Wymaga to codziennego golenia, depilacji depilatorami w domu lub bolesnego woskowania.

Nowoczesną, dającą doskonałe rezultaty metodą jest laser Vectus. Jest to innowacyjny laser diodowy, który pozwala na usuwanie owłosienia z dowolnej partii ciała. Jest skuteczny i bezpieczny. Zapewnia komfort osobie, u której przeprowadzany jest zabieg. Zabieg polega na wykorzystaniu głowicy, a dokładniej światła padającego z lasera, który wnika w głąb skóry, gdzie działa na aktywną melaninę. W momencie rozgrzania niszczone są komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych i nie ma możliwości ich regenerowania. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej w Gdyni jest trwałym. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Do końcowego efektu musi przyczynić się seria takich zabiegów – więcej informacji o tym tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html. Jest to uzależnione od powierzchni od rodzaju owłosienia oraz jak szybko odrasta.

Najczęściej wykonywane są:

  • depilacja laserowa twarzy,
  • depilacja laserowa nóg,
  • depilacja laserowa pleców,
  • depilacja laserowa okolic intymnych, u mężczyzn ze względów zdrowotnych nie wykonuje się tego rodzaju zabiegu,
  • depilacja laserowa pach,
  • depilacja laserowa wąsika, poddają się jej panie o ciemnym i dużym zaroście oraz panowie, którzy chcą uniknąć tracenia czasu na nieprzyjemne, codzienne golenie. Usuwanie wąsika laserem  wykonywane jest za pomocą małej głowicy ze względu na niewielki obszar poddawany depilacji.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Tego typu zabieg, nie powoduje skutków ubocznych. Mogą jedynie pojawić się drobne zaczerwienienia w miejscu wykonywanego zabiegu, ale po chwili ustępują. Nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych, które miałyby wpływ na zdrowie lub życie osoby, u której przeprowadzony została zabieg. Jest to bezpieczna metoda nie dająca negatywnych skutków.

Epilacja laserowa opinie

Jest to metoda, która cieszy się bardzo dobrą opinią. Osoby, które z niej skorzystały są bardzo zadowolone ze zdumiewających rezultatów. Mogą cieszyć się piękną, zdrową, zadbaną skórą bez zbędnego owłosienia. Jest to bardzo skuteczny zabieg, dający bardzo dobre rezultaty. Bardzo często wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Osoby podczas zabiegu czują się bardzo komfortowo.

Depilacja laserowa koszt

Koszt depilacji uzależniony jest od partii, powierzchni ciała, która poddawana jest zabiegowi. Można wykupić pojedyncze zabiegi, serię zabiegów na daną partię ciała lub pakiet, w który wchodzą różne części ciała. Można skorzystać z ofert promocyjnych. Ceny wraz z ofertami znajdziemy na stronie internetowej.

Depilacja laserowa a ciąża

Nie ma konkretnie sprecyzowanej informacji na temat szkodliwości tego urządzenia na ciążę. Najlepiej poradzić się lekarza ginekologa lub osoby, która będzie przeprowadzała zabieg.

Depilacja laserowa to dla wielu osób borykających się z nadmiernym owłosieniem na pozbycie się tego problemu w trwały, skuteczny i bezpieczny sposób. Po serii takich zabiegów skóra będzie piękna, zdrowa, zadbana, estetyczna bez zbędnego owłosienia. Zabiegi tego rodzaju, za pomocą innowacyjnego lasera vectus to także szansa na poprawę samopoczucia, podniesienia swojej samooceny, poczucia się atrakcyjnym.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =