Skuteczna henna brwi

5/5 - (15 Głosów)

Już w czasach starożytnych wiedziano, że jeśli chce się wyostrzyć kontur brwi henna będzie najlepszym środkiem do osiągnięcia tego celu. W ostatnich latach, patrząc na twarze mijanych na ulicy kobiet i dziewczyn, można z łatwością zauważyć, że henna do brwi przeżywa rozkwit popularności. Co sprawia, że panie tak chętnie wykorzystują hennę?

Po co robić hennę?

Przede wszystkim, henna na brwi służy do wyraźniejszego wyeksponowania rysów twarzy. Badania przeprowadzone przez kilka niezależnych amerykańskich instytutów potwierdzają, że wyraźniejsze zaznaczenie konturów brwi sprawia, że cała twarz wygląda dużo młodziej, co może mieć bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie i samoocenę. Oczywiście, można codziennie od nowa zarysowywać kredką kontury nad powiekami, jednak na dłuższą metę jest to bezsensowne i bardzo czasochłonne. Znacznie lepszą decyzją jest nakładanie na brwi henna.

Jak zrobić hennę na brwi?

Zabieg taki wystarczy wykonywać co cztery do sześciu tygodni, aby cieszyć się jego efektami. Wiele pań ciągle ma jednak opory przed udaniem się do kosmetyczki i skorzystaniem z tego zabiegu. Zupełnie niepotrzebnie – każda dopuszczona na użytku henna do brwi została dokładnie sprawdzona przez dermatologów, dzięki czemu można mieć pewność, że substancja ta nie wywołuje niepożądanych reakcji alergologicznych. Pierwszy zabieg warto wykonać u kosmetyczki, gdyż korzystając z usług profesjonalistki, można mieć pewność, że do koloryzowania brwi została użyta najlepsza henna do brwi.

Wybierz dobry salon kosmetyczny

Nie jest łatwo zaufać kosmetyczce, której się nie zna, dlatego najlepiej wybierać zaufane salony.

Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny zabieg na twarz i ciało, skonsultuj się z kosmetologiem. W salonie w Gdyni takie konsultacje są zupełnie darmowe!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Kiedy nabierze się już trochę więcej wprawy, można spróbować wykonać całą procedurę w domu. Aby zrobić hennę samodzielnie, nie potrzeba wcale posiadać specjalistycznego sprzętu czy dużych umiejętności. Wystarczy tylko woda utleniona, patyczki i waciki kosmetyczne, a także henna do brwi, w zależności od preferencji – w żelu, proszku bądź kremie. Henna brwi zawsze ozdobi!
4 odpowiedzi do artykułu “Skuteczna henna brwi

  1. aleksandra

    Bardzo lubie ten zabieg, tylko przy regulacji jest nieprzyjemnie ale trzeba się poświęcić żeby ładnie wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 1 =